75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

OBECNIE POSZUKUJEMY:

Stanowisko: Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej – Grupa Interwencyjna
Miejsce pracy: Kołobrzeg

Główne obowiązki:
• ochrona fizyczna obiektu
• podejmowanie działań interwencyjnych
• prowadzenie pojazdu służbowego do 3,5 t
• praca zmianowa, również w porze nocnej oraz niedziele i święta

Wymagania:
• niekaralność,
• zaświadczenie z KW Policji o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej,
• legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,
• orzeczenie psychologiczne i orzeczenie lekarskie o zdolności do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej
• prawo jazdy kat. B

Stanowisko: Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej
Miejsce pracy: Koszalin

• ochrona fizyczna obiektu,
• obchody wewnętrzne i zewnętrzne chronionego obiektu,
• praca zmianowa, również w porze nocnej.

Wymagania:
• dyspozycyjność,
• legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni służbowej,
• orzeczenie psychologiczne i orzeczenie lekarskie o zdolności do wykonywania  zadań pracownika ochrony fizycznej.
• mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę,
• wdrożenie stanowiskowe i wsparcie przełożonego,
• pracę w systemie zmianowym.

Miejsce pracy: Kołobrzeg, Mrzeżyno

Wymagania:
• orzeczenie psychologiczne i orzeczenie lekarskie o zdolności do wykonywania zadań pracownika ochrony fizycznej.

Nawiążemy współpracę z osobą do prowadzenia Magazynu Broni na Strzelnicy Krytej w Koszalinie przy ulicy Szczecińskiej 25A.

Wymagane uprawnienia:
• dopuszczenie do posiadania broni zgodnie z wymaganiami Ustawy o broni i amunicji
• niekaralność