75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

WAKACJE  NA STRZELNICY 2022

Po dwóch latach przerwy ponownie zapraszamy młodzież na letnie wakacyjne strzelanie.

Od 5 lipca do 19 sierpnia 2022 r. na strzelnicy sportowej Spółki z o.o. „UNIA” w Koszalinie będą prowadzone zajęcia strzelania rekreacyjnego dla dzieci i młodzieży z terenu miasta Koszalina w ramach AKCJI LATO – BEZPIECZNE WAKACJE 2022.  Nasza oferta adresowana jest do młodzieży w wieku 12 – 19 lat. Zajęcia rekreacyjnego strzelania odbywać się będą na strzelnicy krytej w Koszalinie przy ul. Szczecińskiej 27D (zgodnie z regulaminem strzelnicy).

  • Od wtorku do piątku w godz. 1300-1600

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w zajęciach pod nadzorem rodziców lub opiekunów prawnych lub za ich pisemną zgodą. Prowadzącymi treningi strzeleckie będą wykwalifikowani instruktorzy strzelectwa sportowego, posiadający wiedzę merytoryczną, dydaktyczną oraz praktyczną z zakresu strzelectwa oraz udzielania pomocy przedmedycznej.

Młodzież będzie strzelała z pistoletów oraz karabinków pneumatycznych na dwóch osiach strzeleckich do tarcz sportowych zawieszonych w odległości 10 m. Każdemu uczestnikowi strzelania, przed dopuszczeniem do oddania strzału, instruktor strzelectwa udzieli szczegółowego instruktażu w zakresie:

  • Zasad bezpieczeństwa na strzelnicy
  • Budowy, działania oraz bezpiecznego obchodzenia się z bronią pneumatyczną,
  • Zasad zgrywania przyrządów celowniczych oraz celowania.

Po okazaniu legitymacji szkolnej i wykupieniu biletu w cenie 2,00 zł, każdy z uczestników zajęć będzie miał do wystrzelania 25 szt. śrutu podczas jednego wejścia na oś strzelecką.

Sprawdzianem nabytych umiejętności strzeleckich będą „Wystrzałowe zawody” z broni pneumatycznej, kończące akcje „Wakacje na Strzelnicy”, które planujemy na sobotę 20 sierpnia od godz. 1200. Uczestnikami turnieju strzeleckiego będzie młodzież, która podczas wakacji regularnie korzystała z zajęć, podnosząc tym samym swoje umiejętności strzeleckie. Zmagania strzeleckie odbędą się w trzech kategoriach wiekowych:

  • I kategoria 12-13 lat,
  • II kategoria 14-16 lat,
  • III kategoria 17-19 lat,

W każdej kategorii wiekowej dla zwycięzców przygotujemy trofea sportowe, pamiątkowe dyplomy, nagrody oraz zapewnimy opiekę instruktorów.

Miła atmosfera i dobra zabawa gwarantowana bez względu na pogodę!

W sprawie dodatkowych pytań proszę o kontakt pod numerem telefonu:

(094) 347 36 50 lub 607 456 481, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia na strzelnicy