75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

 

 

Celem ochrony fizycznej w formie stałej lub doraźnej jest zapewnienie bezpieczeństwa mienia powierzonego przez klienta. Zadaniem pracowników ochrony stacjonarnej jest prowadzenie działań prewencyjnych zapobiegających włamaniu, kradzieży i dewastacji mienia na chronionych obiektach.

Nasza firma dostosowuje system ochrony do specyfiki obiektu na podstawie analizy  potencjalnych zagrożeń  oraz potrzeb i wymagań klienta. Pracownicy Spółki UNIA wyposażeni są w nowoczesny i profesjonalny sprzęt, system komunikacji zapewniający łączność każdego obiektu z całodobowym Uzbrojonym Stanowiskiem Interwencyjnym oraz zmotoryzowaną i uzbrojoną Grupą Interwencyjną.

Od wielu lat świadczymy usługi ochrony fizycznej na rzecz: jednostek wojskowych, strategicznych obiektów cywilnych podlegających obowiązkowej ochronie, zakładów przemysłowych,  spółek miejskich oraz klientów indywidualnych.

Współpracujemy również z firmami z branży budownictwa drogowego przy realizacji inwestycji autostradowych. Chronimy  obiekty inżynierskie oraz maszyny budowlane i drogowe na terenie placu budowy. Zatrudniamy ponad 400 pracowników, z czego ponad 100 posiada wpis do rejestru kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej. Naszych pracowników  cechują profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu zadań ochrony fizycznej.

Kompleksowo realizowana ochrona mienia:
• minimalizuje niekorzystne zdarzenia na obiekcie;
• poprawia bezpieczeństwo informacji;
• zoptymalizuje organizację pracy.

 

Świadcząc usługi ochrony mienia szczególną wagę przywiązujemy do odpowiedniego przeszkolenia, wyposażenia i wyglądu zewnętrznego pracowników ochrony oraz  ciągłego doskonalenia ich umiejętności.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!