75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

Treningi i zawody strzeleckie mogą być prowadzone na trzech osiach strzeleckich:
• oś „A" 30 m (bojowa) - 4 stanowiska
• oś „B" 25 m (bojowa) - 4 stanowiska
• oś „C" 10 m (pneumatyk) - 3 stanowiska
Wszystkie osie wyposażone są w mechaniczne transportery tarcz, co w znaczący sposób skraca czas strzelania, ponieważ nie ma konieczności podchodzenia do tarcz w celu sprawdzania wyników. Dodatkowo na osiach bojowych zamontowane są podnośniki i obrotniki dla celów ukazujących się, sterowane komputerowo oraz systemy monitorujące tarcze. Strzelec poprzez zamontowany nad stanowiskiem monitor może podczas strzelania śledzić układanie się przestrzelin na tarczy, bez konieczności korzystania  z tarczo ciągów. Takie praktyczne rozwiązania ułatwiają strzelającemu korygowanie strzelania, a prowadzenie wyszkolenia strzeleckiego staje się bardziej płynne i efektywne. Równocześnie wyniki strzelania z danego stanowiska strzeleckiego są widoczne na monitorach zmontowanych w sali wykładowej, skonfigurowanych z całym systemem monitoringu tarcz.

BROŃ I AMUNICJA
Na wyposażeniu strzelnicy znajdują się:
• pistolety i karabinki pneumatyczne kalibru 4,5 mm;
• pistolety, karabinki i rewolwery bocznego zapłonu kalibru 22 LR;
• pistolety i rewolwery centralnego zapłonu w kalibrach: 7,62 x TT, 9 mm PARA, 9 mm Makarov,  0,357” Magnum, 11,43 mm .45 ACP;
• pistolety maszynowe PM-98 Glauberyt kalibru 9 mm PARA;
• strzelby gładkolufowe kaliber 12/76.

SALA DO WALKI WRĘCZ
Przy strzelnicy znajduje się sala gimnastyczna z matą, przystosowana do treningów walki wręcz, w której istnieje możliwość prowadzenia zajęć z techniki taktyk interwencyjnych. Maksymalna wielkość grupy treningowej to 25 osób. Sala treningowa posiada również szatnię i zapleczem sanitarnym.

Jesteśmy również w stanie zapewnić podczas treningów wykwalifikowanego instruktora oraz akcesoria przydatne do ćwiczeń praktycznych, t.j.: pałki Tonfa, kajdanki, atrapy broni palnej, atrapy noży.

KAWIARENKA
Przy osiach strzeleckich znajduje się sala do prowadzenia szkoleń teoretycznych z kawiarenką. Wyposażona jest w odpowiednie środki dydaktyczne, w szczególności: tablicę, folie do wyświetlania informacji z zakresu strzelectwa, sprzęt audio video, rzutnik multimedialny, nagłośnienie. Jednorazowo z wykładów na sali może korzystać 30 osób.

 

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
Strzelnica - 94 347 36 50, kom. 607 456 481, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.