75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

Strzelnica Kryta jest przeznaczona do prowadzenia treningów doskonalących z zakresu programów wyszkolenia strzeleckiego obowiązujących w resortach MSWiA, MON,  przepisów PZSS oraz strzelania praktycznego pracowników ochrony.

Obiekt zapewnia realizację w DUŻYM STOPNIU zajęć teoretycznych i praktycznych z zakresu wyszkolenia strzeleckiego uprawnionym do używania lub wykorzystywania broni palnej:
• Funkcjonariuszom: Straży Granicznej, Policji, Służby Więziennej, celnym, straży ochrony kolei;
• Strażnikom: Państwowej Straży Rybackiej, Straży Leśnej, straży gminnych i miejskich;
• Inspektorom: Inspekcji Transportu Drogowego, kontroli skarbowej.
• Kwalifikowanym pracownikom ochrony  uprawnionym do użycia broni palnej na podstawie odrębnych przepisów.

Prowadzimy treningi indywidualne oraz dla grup zorganizowanych.
Wychodząc naprzeciw wymogom dotyczących kompetencji KWALIFIKOWANYCH  pracowników ochrony wykonujących usługi w zakresie ochrony osób i mienia w ramach SUFO, oferujemy przeprowadzenie obowiązkowych szkoleń strzeleckich z broni będącej na ich wyposażeniu.  
Obowiązkowe szkolenia strzeleckie wykonujemy zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 19 czerwca 1999 r. w sprawie ochrony przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne terenów jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej  (tekst jednolity Dz. U. z 2014 r. poz. 1770 z późn. zm.).
Prowadzimy pełną dokumentację potwierdzającą odbycie szkolenie: konspekty, listy i wyniki strzelań.

 

Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń strzeleckich dla SUFO.

 

W przypadku dodatkowych pytań i kalkulacji prosimy o kontakt:
Strzelnica - 94 347 36 50, kom. 607 456 481, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.