75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

Bez względu na to, czy interesuje Państwa premierowa prezentacja produktu dla dziennikarzy, ciekawe spędzenie czasu ze swoimi klientami, czy też impreza integracyjna dla pracowników – serdecznie zapraszamy do nas!

Główną atrakcją naszych imprez jest strzelanie. Strzelectwo to sport wymagający z jednej strony skupienia i wyciszenia, z drugiej strony odporności na stres i koncentracji. Z kolei pociągnięcie za spust wyzwala taką dawkę emocji, że zwykłe wyjście po pracy zmienia w niesamowitą zabawę.
Doświadczeni instruktorzy wprowadzą Państwa w tematykę strzelania, zachowując jednocześnie najwyższe standardy bezpieczeństwa. Organizatorzy  sprawią, że przygotowana u nas impreza strzelecka pozytywnie zapisze się w pamięci wszystkich uczestników. Forma turnieju pozwala podnieść poziom adrenaliny i sprawia, że nawet osoby czekające na swoją kolejkę będą z przejęciem obserwowały pojawiające się na tarczy przeciwników kolejne przestrzeliny.

Biznesowa impreza strzelecka może być połączona ze szkoleniem. Przy osiach strzeleckich znajduje się sala do prowadzenia zajęć teoretycznych,  wyposażona w profesjonalne środki dydaktyczne: tablicę, sprzęt audio video, rzutnik multimedialny, nagłośnienie. Do dyspozycji klientów są: kawiarenka, miejsce na grilla oraz bezpłatny parking. Jednorazowo w imprezie strzeleckiej może brać udział 30 osób. Czas imprezy jest uzależniony od ilości uczestników i wynosi od 2 do 5 godz.  Poczęstunek dla zaproszonych gości może przygotować zewnętrzna firma cateringowa.

Oferta firmowej imprezy strzeleckiej w pakiecie podstawowym zawiera:
• Wynajem strzelnicy w godzinach dogodnych dla klienta;
• Tarcze, broń wraz z amunicją do wyboru;
• Zapoznanie się z warunkami bezpieczeństwa na strzelnicy;
• Omówienie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią;
• Opiekę instruktorów podczas całej imprezy;
• Pamiątkowe dyplomy dla każdego uczestnika;
• Organizator zapewnia ochronę wzroku i słuchu.

 

Zajmujmy się organizacją imprez strzeleckich od 10 lat!

 

W przypadku dodatkowych pytań i kalkulacji prosimy o kontakt:
Strzelnica - 94 347 36 50, kom. 607 456 481, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.