75-837 Koszalin,
ul. Lechicka 23

94 342 40 35
u@unia.koszalin.pl

Świadczymy usługi od 1990 roku!

Pracujemy w sposób przyjazny, profesjonalny i według najlepszych umiejętności dobrze wyszkolonego personelu.

Różnorodność wykonywanych usług!

Świadczymy usługi w zakresie: - ochrony osób i mienia - czystościowo-porządkowych - krawieckie - szkoleniowe (kursy i szkolenia) - strzeleckie (organizacja treningów i zawodów strzeleckich)

Solidny partner w biznesie!

Budujemy więzi z klientem oparte na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych

Współpraca z lokalną firmą!

Przygotowujemy rozwiązania organizacyjne dostosowane do potrzeb Klienta. Gwarantujemy wykonanie usług na najwyższym poziomie. Zapewniamy ciągłość realizacji zleceń, dzięki stabilnej pozycji na rynku.

Sprawdź Nas!

Zleć przegląd posiadanych systemów alarmowych. Może wymagają modernizacji?

Zapraszamy na zawody!

Informacje i zapisy: 94 3473650; kom.607 456 481 e-mail:strzelnica@unia.koszalin.pl

Z nami Kursanci nie tracą czasu! Zajęcia teoretyczne realizujemy zdalnie!

Informacje i zapisy: 94 3424035 wew. 329; kom.605 821 868; e-mail:cdz@unia.koszalin.pl

Firma UNIA powstała w Koszalinie w maju 1990 roku.

Posiadamy oddziały w Koszalinie, Człuchowie, Kołobrzegu i Szczecinku. Zatrudniamy około 250 osób, w związku z tym znajdujemy się w gronie średnich przedsiębiorstw w regionie zachodniopomorskim. Pragniemy być nadal postrzegani jako SOLIDNY PARTNER W BIZNESIE. Ten cel osiągamy poprzez budowanie więzi z klientem opartej na partnerskiej współpracy, wysokiej jakości usługach, a także atrakcyjnych warunkach handlowych.

 

Głównym atutem Spółki jest wieloletnie doświadczenie na rynku, co pozwala na dostosowanie rozwiązań organizacyjnych do potrzeb Klienta.

Różnorodność wykonywanych usług w ofercie zapewnia kompleksową obsługę w zakresie:

• ochrony osób i mienia;
• czystościowo-porządkowych;
• krawiectwa;
• szkoleń;
• strzelectwa (organizacji treningów i zawodów strzeleckich).

Posiadamy Certyfikat Jakości w zakresie Systemu Zarządzania Jakością, zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10.

Uzyskanie certyfikatu jest efektem utrzymywania wysokiego poziomu jakości świadczonych usług i wytwarzanych towarów oraz sprostania wymaganiom rynku.  

Skupiamy się na potrzebach Klientów i systematycznie badamy poziom zadowolenia z dostarczanych wyrobów i usług. Z pozyskanych informacji wyciągamy wnioski do dalszej pracy nad podnoszeniem standardów obsługi.

Siłą naszej firmy są przede wszystkim pracownicy. Dziękujemy za wytrwałość i kreatywność z jaką od 30.stu lat angażują się w rozwój firmy. To dzięki kompetentnym pracownikom świadczymy usługi w sposób przyjazny, profesjonalny i terminowy.

 

Unia Sp. z o.o. w Koszalinie - Niezawodny Partner w realizacji Twoich celów od 1990 roku!

 

Współpraca

Współpracujemy z wieloma instytucjami oraz lokalnymi firmami. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dbając o nieustanne podnoszenie kwalifikacji pracowników. UNIA - Niezawodny Partner w realizacji Twoich celów!

Nasi Partnerzy